MILWAUKEE MILW M18FBS85-0
M18 FUEL 85mm Bandsaw - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: M18FBS85-0
Description
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
SP81222BU
Cordless 16V Two Speed Mini Drill/Driver - Bare Tool - SP Tools
View Item
MILW AG800-125
800W 125MM ANGLE GRINDER - Milwaukee