MILWAUKEE MILW AGV13-125XSPDEB
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AGV13-125XSPDEB
Description
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
HIKOKI G13SE3
125mm 1400w Angle Grinder
View Item
HIKOKI GP5V
6mm 760w Die Grinder Variable Speed
View Item
METABO W1080-125
1080w 125mm ANGLE GRINDER