WELD E680CGS24
2.5kg 2.4mm 680 EUTECTUC WELDING RODS
MANUFACTURE CODE: E680CGS24 2.5KG
Description
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
CO 3M71251
125mm x 1.0mm x 22mm 3M 71251 Silver Cut-Off Wheel
View Item
P120 HANDI ROLL
roll-120gx45mtr EMERY TAPE
View Item
3M 799368
76mmx36g 361F BROWN GENERAL PURPOSE DISCS