UTW75-M10
Twin Wheel Urethane  75mm M10x25mm Male Thread
MANUFACTURE CODE: UTW75-M10
Description
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
3M 439689
125x22mm Scotch-Brite Clean and Strip PRO Discs XT-DC Purple Disc
View Item
CO 3M71802
180mm x 2.0mm x 22mm 3M 71802 Silver Cut-Off Wheel
View Item
3M 298408
ea 150mm 150+ - Plain No Hole 775L 3M Cubitron II Film Sanding Disc