BORDO PC 3534-5/16I
5/16” x 24 STI UNF Intermediate HSS Tap - Powercoil
MANUFACTURE CODE: 3534-5/16I
Description
Manufacturer Website
www.bordo.com.au
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
3M 125812
ea 19mm Standard - A CRS 3M Roloc Track Cleaning Discs
View Item
DP 3M51746
100mm x 7mm x 16mm 3M 51746 Silver Grinding Wheel
View Item
BRUSH BRUW-1000Z
0.3mm Stainless Steel Wire Universal Hand Scratch Brush