MILWAUKEE MILW AGV15-125XE
125mm, 1550W Angle Grinder, V-speed - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AGV15-125XE
Description
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
3M 407772
125mm x 22mm A MED Red Scotch-Brite Precision Surface Conditioning Disc
View Item
COMBINATION OIL STONE
STONE XPAIB8
COMBINATION OIL STONE
View Item
3M 062743
150mm P600 260L 15 Hole Dustless Film Disc