MILWAUKEE MILW AGV13-125XSPDEB
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AGV13-125XSPDEB
Description
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
CO 3M71252
125mm x 2.5mm x 22mm 3M 71252 Silver Cut-Off Wheel
View Item
P80 HANDI ROLL
roll-80gx45mtr EMERY TAPE
View Item
205X25 A60
GREY 8"/205mmx25x31.75 A60MV GRINDING WHEEL