MILWAUKEE MILW AG800-125
800W 125MM ANGLE GRINDER - Milwaukee 800W 125MM ANGLE GRINDER - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AG800-125
Description
800W 125MM ANGLE GRINDER - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
150mm x150+ 710W 39080 3M Xtract Sanding System
3M 39080