ARCOBINZLINT10125M
ARCOPRO BINZEL TORCH LINER TEFLON 5M MB24-MB36 1.0-1.2MM
MANUFACTURE CODE: ARCOBINZLINT10125M
Description
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
DP 3M51748
125mm x 7mm x 22mm 3M 51748 Silver Grinding Wheel
View Item
CO 3M71805
180mm x 2.5mm x 22mm 3M 71805 Silver Cut-Off Wheel
View Item
CO 3M71251
125mm x 1.0mm x 22mm 3M 71251 Silver Cut-Off Wheel